Pozvánka na Letní týdenní seminář Klubu sbormistrů

Všichni sbormistři jsou srdečně zváni na Letní týdenní seminář Klubu sbormistrů. Akreditovaný kurz je určen a otevřen zájemcům z řad zkušených i začínajících sbormistrů dětských pěveckých sborů.Barbora Novotná, pondělí 9. května 2011
Magazín > Sborový život

Klub sbormistrů

Seminář je koncipován jako práce ve sborových dílnách, součástí jsou ale i individuální hodiny hlasové výchovy a konzultace v dirigování (lze využít individuální hodiny základů taktovací techniky). Seminář je rozšířen o zajímavé přednášky týkající se oboru. Letní týdenní seminář je součástí volného cyklu inspirativních seminářů Klubu sbormistrů tradičně pořádaných NIPOS-ARTAMA, tentokrát ve Štěkni ve dnech od 3. do 10. července 2011.

Předpokládaný účastnický poplatek činí 4 390 Kč a zahrnuje ubytování, stravování (lze objednat pouze vcelku) a kurzovné. Přihlášku a více informací o semináři Klubu sbormistrů naleznete na internetové adrese www.artama.cz (v sekci Dětský sborový zpěv nebo Středoškolský sborový zpěv), přihlášku zasílejte do 22. května 2011 na adresu nebo e-mail: NIPOS-ARTAMA, Barbora Novotná, P.O.Box 12, Blanická 4, 120 21 Praha 2; tel.: 221 507 975; e-mail: bnovotna@nipos-mk.cz.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)