Coro piccolo

dětský sbor • Praha


založen v roce 1999

zřizovatel Dětský pěvecký sbor Coro PiccoloUmělecké vedení

Jana Galíková

hlavní sbormistr

Kronika sboru2012

duben

CORO PICCOLO přijímá nové děti

Dětský sbor Coro Piccolo je umělecky pružné a moderní seskupení talentovaných zpívajících dětí. Sbor pořádá samostatné koncerty, spolupracuje s dalšími hudebníky a hudebními tělesy. Natáčí pro televizi i rozhlas. Členové sboru účinkují v dětských rolích pražských muzikálů. Do sboru jsou děti přijímány na základě pečlivého konkursu a procházejí přípravnými odděleními, kde je kromě základů pěvecké techniky a hudební teorie rozvíjen jejich hudebně – dramatický projev. Děti mají jevištní mluvu, rytmiku i pohybovou průpravu. Největší důraz je ovšem kladen na přirozený pěvecký projev, který interpretovaným písním dodává přirozenou lehkost, šmrnc a hravost.
KONKURZ do sboru Coro Piccolo se koná ve zkušebnách sboru ve dnech 22. a. 24. května 2012 od 16.00 do 17.00 hodin v ZŠ Na Smetance, Praha 2 a 23. května 2012 od 16.00 do 17.30 hodin v ZŠ Kolovraty, Praha 10. Přijímány jsou děti od čtyř let do přípravných oddělení sboru a současně sbor rozšiřuje koncertní oddělení pro talentované mladé zpěváky od 10ti let. Podmínkou přijetí dítěte do sboru je radost ze zpívání a ochota učit se novým věcem.1999

Sbor byl založen roku 1999.1999

Jana Galíková zahájila činnost jako hlavní sbormistr1999

Hedvika Tůmová zahájila činnost jako sbormistrPublikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)