Letní sborová dílna Lomnice 2011 je otevřená

4. ročník pěveckého workshopu LSD Lomnice je již v plných obrátkách. Uskuteční se v termínu 1. 7. - 5. 7. 2011.Barbora Pavlišová, pondělí 7. února 2011
Magazín > Sborový život

sbor LSDa - foto z Letní sborové dílny 2010

Otevíráme opět ateliér klasiky a lidovek nově pod vedení Pavla Koňárka – sbormistra Janáčkovy opery Brno. Mezižánrový ateliér povede znovu Dada Klementová lektorka ansámblového zpěvu muzikálových ročníků JAMU Brno, která se bude věnovat vlastní tvorbě, improvizaci a dalším žánrům. Jazz bude doménou amerického klavíristy a aranžéra Skipa Wilkinse, absolventa a bývalého lektora na Berklee College a současného vedoucího katedry muzikologie na Lafaytte College v Pensylvánii. Mimoto skládá a aranžuje skladby pro renovované americké vokální skupiny.

Poslední novinkou je otevření Interpretačního semináře sólového zpěvu Tomáše Trapla, člena divadla Kalich a lektora Pražské konzervatoře.

Vzhledem k narůstajícímu zájmu účastníků a omezenému počtu míst v ateliérech nabádáme, abyste podali přihlášku v co nejkratším termínu. Seminář T. Trapla je otevřen pouze pro 8 frekventantů.

Veškeré informace najdete na webových stránkách sboru LSDa.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)